Вівторок, 11.12.2018, 13:24

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Зустріч з майбутніми першокласниками.
Зустріч з майбутніми першокласниками.

У четвер, 15 листопада, учні 4х класів та класні керівники Чернишева І.В., Яценко Л.В. та Дьяченко Т.О. зустрічали у нашій школі вихованців дитячого садочку «Лелека», наших майбутніх першокласників. Для гостей влаштували «Свято Книги». На святі до малечі завітали відомі казкові герої: Королева Книга, Незнайко, Буратіно, Пірат, Вовк, Червона Шапочка. Вони загадували дітям загадки, танцювали та співали, а ще для гостей провели екскурсію по школі. Діти та їх вихователі відвідали бібліотеку, кабінет інформатики, спортзал, медпункт і завітали до першокласників на урок. А у шкількій їдальні всіх пригостили смачними рогаликами. Сподіваємося, що такі чемні і розумні вихованці дитячого садочку «Лелека» обов'язково стануть учнями нашої школи!

Переглядів: 52 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0