Субота, 06.06.2020, 07:43

Зустріч учнів 10-11 класів із прекрасним.

05 лютого 2019 року в актовій залі ЗОШ №1 відбулася зустріч учнів 10-11 класів із прекрасним. Цим прекрасним виявилось нібито звичайне слово “любов”. У різних формах інтерпретували його значення. Найбільш цікавими розвідками виявилися мультимедійні презентації, відеоролики .Емоційно захоплююче звучали сонети Шекспіра та інші поезії. З цим почуттям під іменем “Кохання”, як з’ясували на святі, були знайомі видатні люди різних епох та різних народів. Ліричні пісні у виконанні учнів 10 та 11 класів налаштували на романтичні почуття усіх присутніх. Але справжньою родзинкою було танго у виконанні Терешкіна Данила та Єрьоменко Валерії. Цей пристрасний танець викликав шквал овацій. Свято закінчилося колективною піснею “Відірватись від землі”. Можна сподіватись, що ця зустріч допомогла дітям товаришувати з мистецтва.

Переглядів: 242 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0