Субота, 22.02.2020, 21:03

Головна » 2017 » Лютий » 2 » Свято - вистава "Три празники"
Свято - вистава "Три празники"

18 січня  в школі відбулося етнографічне свято-вистава «Три празники», присвячене прекрасним новорічним святам, для учнів 4 класів.

У дні, коли зимове сонце починає поволі повертатися на літо, наш народ радо зустрічає прихід Різдва, свята Василя і Водохреща, здоровлять один одного, зичать радості, щастя, добробуту – саме така тема вистави.

У святі взяли участь: Полякова А.(4-А кл.), Радченко В.(4-Б кл.),Селезньова В., Юрченко А., Мельникович М.(5-Б клас), Медовий Д., Медик В.( 6- Б клас), Митчик Д.(7-Вклас), Калужаніна А.(7-А кл.), Плесканьов М., Дбашина Д.( 8-Б кл.), Алфімов М., Держин К., Слюсаренко К.(9-А кл.), Афанасьєва А., Бакун М., Бондаренко О., Коношенко О, Першин Т., Шевченко К., Зубашева В., Шепталова В., Медова К.

Керівники цього дійства ( учителі української мови і літератури Огійчук Т.В., Власенко І.Ю. і вчитель початкових класів Осадча В.О.) мають надію, що такі свята з відродження народних обрядів і звичаїв стануть традиційними.

Переглядів: 345 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0