П`ятниця, 25.05.2018, 22:28

Головна » 2018 » Травень » 5 » СВЯТО ВШАНУВАННЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ "ЗОЛОТИЙ ФОНД 1 ШКОЛИ"
СВЯТО ВШАНУВАННЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ "ЗОЛОТИЙ ФОНД 1 ШКОЛИ"

4 травня  для нашої шкільної родини  відбулося традиційне свято: «Золотий фонд 1 школи». У 2017-2018 навчальному році 73 учні та цілих 5 класів були нагороджені почесними грамотами в таких номінаціях: «Інтелектуальний потенціал», «Творчий потенціал», «Спортивний олімп». 73 учні – це кожна десята дитина нашої школи! 5 класів – це ще кожна п’ята дитина школи! Цифра приголомшлива! Майже третя частина наших школярів – ОБДАРОВАНА ДИТИНА!

Як завжди свято пройшло урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за дітей першої школи. Наші учні своєю творчістю, розумом, спортивними здібностями продовж цілого навчального року відстоювали та виборювали призові міста різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад з різних дисциплін захищаючи не лише славу першої школи, а й міста та навіть області. Звичайно не забули ми і про дітей, які проявляли себе в громадському житті школи, тих хто  глибоко проникся шкільним життям!

До поздоровлення всіх номінантів долучилися гості нашого свята: директор центру дитячо - юнацької творчості нашого міста Мельникова Наталія Анатоліївна та інспектор з ювенальної превенції Слов’янського відділу поліції капітан поліції Ґаркач Вікторія Анатоліївна. Вони висловлювали свої позитивні враження та емоції, бажали нашим дітям тримати так і надалі!

Сьогодні ми  в котрий раз переконалися, що нам насправді є чим пишатися! Наші учні живуть  цікавим, насиченим життям, захищають честь своєї рідної школи.

Педагогічний колектив першої школи щиро бажає всім своїм вихованцям подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим!

Переглядів: 82 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0