ВАС ВІТАЄ ЗОШ №1
Вівторок, 26.09.2017, 00:27
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гість | RSS

Меню сайта

Погода

Корисні посилання

Євроспорт - новини

Block title

Міні-чат

Главная » 2017 » Травень » 12 » Свято "Золотий фонд 1 школи"
18:32
Свято "Золотий фонд 1 школи"

 

12 травня в школі відбулося величезне свято: «Золотий фонд 1 школи», яке є традиційним для нашої шкільної родини. У 2016-2017 навчальному році  106 учнів були нагороджені 149 почесними грамотами в таких номінаціях: «Інтелектуальний потенціал», «Творчий потенціал», «Спортивний олімп».

          Таке свято завжди проходить урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших дітей. За тих, хто з юних років утверджує своєю творчістю, розумом не лише славу нашої школи, а й міста та області. У цей день ми відзначаємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь школи, та стали переможцями й призерами олімпіад  з різних дисциплін, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе у громадському житті школи.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися  гості свята: депутат Слов’янської міської ради Кисіль Віктор Вікторович, декан  педагогічного факультету Донбаського Державного Педагогічного Університету Коношенко Сергій Володимирович, директор центру дитячо – юнацької творчості Мельникова Наталія Анатоліївна,  директор Слов’янського центру «Спорт для всіх» Живолуп Софія Михайлівна. Слова щирої подяки адресувалися учням. А нам і справді є чим пишатися! Учні першої школи живуть цікавим, насиченим життям. Вони завжди гідно проявляють себе. Ми ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

           Ми щиро бажаємо нашим школярам  подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим.

       

Під час свята були нагороджені:

Інтелектуальний потенціал

1.Мочалова Дар’я – 9Б – 1 місце в міській олімпіаді з української мови, 1 місце  в міському конкурсі знавців української мови та літератури

Т.Г.  Шевченка, 1 місце в міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, 1 місце в обласній олімпіаді з української мови, 3 місце в обласному конкурсі знавців української мови та літератури Т.Г. Шевченка, учасниця Всеукраїнської олімпіади з української мови. 

 

2.Висицька Юлія  - 10А – 3 місце в міській олімпіаді з української мови;

2 місце в міській олімпіаді з російської мови; 2 місце в міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, з місце в міському конкурсі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»; учасниця Всеукраїнської мистецької акції для дітей та молоді «Мій Шевченко – мій світ».

 

3.Медик Дмитро – 10А - 3 місце в  міській олімпіаді з екології; 2 місце в міській олімпіаді з астрономії; 2 місце в міському конкурсі – захисті наукових робіт МАН України.

 

4.Полоскова Анастасія  - 5Б – 3 місце в міському конкурсі з української мови та літератури Т.Г.  Шевченка. 

 

5.Ляшов Іван  - 6А – 1 місце в міському конкурсі знавців української мови та літератури Т.Г.  Шевченка. 

 

6.Желновач Олександра – 7А – 3 місце в міському конкурсі знавців української мови та літератури Т.Г.  Шевченка; 2 місце в міському конкурсі  знавців української мови імені Петра Яцика; учасниця Другого Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості « Змагаймось за нове життя» присвячений Лесі Українці, юна талановита поетеса.    

 

7.Штурхецька Софія – 11Б – 2 місце в міській олімпіаді з зарубіжної літератури.

 

8.Логвінова Поліна  - 10А – 3 місце в міській олімпіаді з географії.

 

9.Косіашвілі Данило  - 11А – 2 місце в міській олімпіаді з географії; 3 місце в обласній олімпіаді з географії.

 

10.Мятяшева Єлизавета – 11А – 3 місце в міській олімпіаді з економіки.  

 

11.Кречківська Лоліта  - 8В – 1 місце в міській олімпіаді з російської мови.

 

12.Сафошин Володимир – 8В – 2 місце в міській олімпіаді з праці; 2 місце в міській олімпіаді з фізики.

 

13.Байдаченко Вікторія – 9Б – 4 місце в міському конкурсі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»; 2 місце в міській олімпіаді з праці; 3 місце в обласній олімпіаді з праці.

 

14.Плесканьов Марк  - 8Б – 1 місце в міській олімпіаді з англійської мови; учасник конкурсу відеороликів «Червона стрічка. Знай,щоб жити».

 

15.Ковалевський Олександр - 11Б – 2 місце в міській олімпіаді з фізики.

 

16.Салюк Ірина – 11Б – 2 місце в міському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.

 

17.Грищенко Демян – 10А клас – 3 місце в регіональному конкурсі – захисті наукових робіт МАН України.

 

18. Швачка Гліб – 5А – бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу знатоків історії «Лелека».

 

19. Кушнір Влад – 5Б - бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу знатоків історії «Лелека».

 

20. Смоляр Данііл – 7А - бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу знатоків історії «Лелека».

 

21. Петренко Ірина – 9А - бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу знатоків історії «Лелека».

 

22 Збірна команда  школи за зайняте 2 місце в міському  правовому брейн – ринзі у складі: Бондаренко Олександра – 9Б,

Медова Катерина – 9Б, Скиданенко Єлизавета – 9Б, Мочалова Дар’я  9Б, Ахременко Вікторія – 9Б, Шевченко Кирил – 9Б, Швачка Гліб -  5Б,

Кушнір Влад – 5Б, Смоляр Данііл, Петренчик Ірина – 9А.

Творчий потенціал

1.Жирова Марія - 11Б  - переможець міського конкурсу – виставки декоративно – ужиткового мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ»; переможець міського конкурсу – виставки дитячої творчості

«Перлини країни» в номінації декоративно – ужиткового мистецтва; дипломант міського конкурсу – виставки «Різдвяні візерунки» в номінації декоративно -  ужиткового мистецтва.

 

2.Мельникович Марія – 5Б – 2 місце  в міській екологічній акції

«Букет замість новорічної ялинки» в номінації « За використання природного матеріалу»; 1 місце міського конкурсу – виставки «Різдвяні візерунки»

 в номінації декоративно – ужиткового мистецтва.

 

3.Тютюнник Карина – 8Б – 3 місце в екологічній акції

«Букет замість новорічної ялинки» в номінації «За оригінальність»; 3 місце міського конкурсу – виставки «Різдвяні візерунки» в номінації

декоративно – ужиткового мистецтва.

 

4.Зуєва Олена – 9А – грамота відділу освіти міського етапу

21 Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвяченого

ДНЮ ЗЕМЛІ.

 

5.Терентьєва Альона – 9Б - переможець міської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край».

 

6.Бородаєнко Ганна – 5А –  переможець міської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край».

 

7.Свистун Дар’я – 5Б - дипломант міського конкурсу – виставки

«Різдвяні візерунки» в номінації декоративно – ужиткового мистецтва; дипломант міського конкурсу – виставки дитячої творчості

 «Перлини країни»;

 

8.Ахременко Вікторія – 9Б - дипломант міського етапу Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» в номінації декоративно – ужиткового мистецтва.

 

9. Булатова Ольга  - 11А – переможниця міського конкурсу стінгазет «Екологія починається з мене!»

   

 

10.Рева Катерина – 3А – дипломант міського – конкурсу – виставки «Перлини країни», міського етапу Всеукраїнського конкурсу

 військово – патріотичної молоді «За нашу свободу».

 

11.Рибянська Кіра – 4А – переможниця міського конкурсу виставки «Перлини країни», міського конкурсу – виставки «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», міського конкурсу виставки «Знай і люби свій край», 3 місце міського конкурсу – виставки «Різдвяні візерунки»; дипломант конкурсу – виставки «Зима очима дітей» Національного парку «Святі гори».

 

12.Соловйова Дарія – 3А - переможниця міського конкурсу – виставки «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»; з місце за участь у конкурсі  - виставці «Зима очима дітей» Національного природнього парку «Святі гори»; 2 місце у міському конкурсі – виставці

 «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

 

13.Скобенко Софія – 4А – 3 місце міського конкурсу – виставки

 «Різдвяні візерунки»; 3 місце конкурсу – виставки «Зима очима дітей» Національного природного парку «Святі гори».

 

14. Губіна Еліна – 3Б – дипломант міського конкурсу виставки

«Різдвяні візерунки», міського конкурсу – виставки

«Сіверський Донець – очима дітей».

 

15.Журба Богдана – 2Б – 2 місце міського конкурсу – виставки

«Різдвяні візерунки»; 3 місце міського конкурсу – виставки

 «Зима очима дітей».

 

15.Чуркін Нікіта – 4А – переможець міського конкурсу – виставки

«Знай і люби свій край».

 

17.Пінчукова Уляна – 3А - переможець міського конкурсу – виставки

«Знай і люби свій край».

 

18.Тесленко Анастасія – 4В - дипломант міського етапу Всеукраїнського конкурсу військово – патріотичної молоді «За нашу свободу».

 

19.Рябенко Ярослав – 10А –  переможець кінофестивалю «З любов’ю до рідної школи» відео - робота «Спогади»,  учасник Всеукраїнської мистецької акції для дітей та молоді «Мій Шевченко – мій світ 2017».

 

20. Актив дитячо – юнацької організації «Гармонія» за  перемогу в міському фестивалі учнівського самоврядування «У веселковому колі друзів в номінації «Корифеї лідерського руху» у складі: Плесканьов Марк 8Б, Зубашева Валерія 9Б, Афанасьєва Анастасія 9Б, Шепталова Влада 9Б, Калужаніна Анфіса 7А, Желновач Олександра7А, Гаков Владислав 9А, Слюсаренко Карина 9А, Руденко Ольга 9А,

Митчик Дмитро 7В.

 

21. Ініціативна група учнів за участь у проекті «Територія доброти» в рамках міжнародного грантового проекту «Зміцнення міжрегіональної комунікації та співпраці який реалізує ВМГО «Спілка Української Молоді в Україні» за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії:

Гаков Владислав, Рябенко Ярослав 10А, Слюсаренко Карина, Куриленко Катерина, Пархоменко Валерія, Михайлова Олена 9В.

 

22. Творчий колектив учнів за зайняте 3 місце  в обласному фестивалі різдвяних традицій «Різдвяне диво» у складі: Полякова Анастасія 4А, Радченко Валерій 4Б, Череватенко Владислав 4Б, Селезньова Вікторія 5Б, Юрченко Аліна 5Б, Мельникович Марія 5Б, Медовий Дмитро 6Б, Медик Всеволод 6Б, Митчик Дмитро 7В,

Калужаніна Анфіса 7А, Плесканьов Марк 8Б, Абашина Дар’я 8Б,

Алфімов Микита 9Б, Держин Кирило 9А, Слюсаренко Карина 9А, Афанасьєва Анастасія 9Б, Бакун Михайло 9Б, Бондаренко Олександра 9Б, Коношенко Ооег 9Б, Першин Тимофій 9Б, Шевченко Кирило 9Б,

Зубашева Валерія 9Б , Шепталова Владислава 9Б, Медова Катерина 9Б.

 

23. Представники театрального гуртка «Дзеркало»  за перемогу  у міському фестивалі «Маски Мельпомени» в номінації «Краща музична вистава» у складі:

Череватенко Владислав 4Б, Мєшкова Таїсія 3В,

Ткаченко Єлізавета 4А, Гавриш Владислава 2В, Гавриш Ярослава 2В, Степова Вікторія 8В, Тищенко Денис 11А, Желновач Олександра 7А, Плесканьов Марк 8Б, Василевська Вікторія 9Б, Митчик Дмитро 7В, Афанасьєва Анастасія 9Б, Мельникович Марія 5Б,  Сафронов Артем 8А, Коношенко Олег 9Б.

Спортивний олімп

1.За зайняте 1 місце в міських змаганнях по футболу серед 9х класів

збірна команда школи у складі:

Алфімов Микита 9А, Держин Кирило 9А, Качило Михайло 9А,

Чалий Олександр 9А, Лужанський Володимир 9Б, Бакун Михайло 9Б.

 

2. За зайняте 3 місце в міських змаганнях по футболу серед учнів 8х класів збірна команда школи у складі: Тищенко Ярослав 8А, Петренчик Максим 8А, Терешкин  Данило 8А, Селецький Єгор 8В,

Гусєв Анатолій 8В.

 

3. За зайняте 1 місце в міських змаганнях по баскетболу  збірна команда школи у складі:

 Кабацький Руслан 11А, Григорович Данило 11А, Тищенко Денис 11А,

 Бондарєв Олександр 11Б, Бєлоконов Іван 11Б, Носенко Микита 11Б,

 Пащенко Гліб 11Б, Васюта Данііл 10А, Волошко Едуард 10А,

Грищенко Демян 10А, Шурко Петро 10А.

 

4. За зайняте 2 місце в міських змаганнях по волейболу  збірна команда школи у складі: Васюта Данііл 10А, Дежин Кирило 9А,

Качило Михайло 9А, Кабацький Руслан 11А,  Григорович Данило 11А, Ковалевський Олександр 11Б.

 

5. За зайняте 3 місце в міських змаганнях по волейболу серед 8х класів  збірна команда школи у складі: Врагов Максим 8В,

Шилов Олексій 8В, Селецький Єгор 8В, Партоненко Олег 8В,

 Петренчик Максим 8А, Гусєв Анатолій 8В, Кузнецов Андрій 8А.

 

6. Збірна команда школи з легкої атлетики за зайняті призові міста у складі:

Черкезова Софія 8А, Єременко Валерія 8А, Василевська Вікторія 9Б,

Лужанський Володимир 9Б, Держин Кирило 9А, Слюсаренко Карина 9А.

 

7. За зайняте2 місце в міських змаганнях національної спортивної гри

 Сокіл Джура збірна команда школи «Мальви» у складі: Грищенко Демян 10А, Рябенко Ярослав 10А, Волошко Едуард 10А,

Коношенко Олег 9Б, Василевська Вікторія 9Б, Слюсаренко Карина 9А,

Держин Кирило 9А, Руденко Ольга 9А .

 

 

Просмотров: 183 | Добавил: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
...

Вікіпедія

Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Гороскоп

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Опитування
Нужна ли школьная форма?
Всього відповідей: 193

Copyright MyCorp © 2017