Середа, 03.06.2020, 01:01

Змагання "Олімпійське лелеченя"

19 лютого серед учнів  6 класів пройшли змагання «Олімпійське лелеченя». Учні 6-б та 6-в класів поділили І місце, ІІ місце зайняла команда 6-а класу.

Учні для участі в змаганнях підготували представлення команд, емблему, повторили історію розвитку  олімпійського руху в Україні. Під час змагань в залі панувала атмосфера спортивного азарту, дружньої підтримки, доброзичливості. Треба зазначити, що програма змагань, підготовлена вчителем фізичної культури  Гірісом М.М., досить складна. Та діти впорались з фізичним навантаженням.

Ініціатором і засновником Всеукраїнського заходу є Національний олімпійський комітет України. Це свято завжди збагачує знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, формує уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні, також сприяє позитивному відношенню та інтересу до фізичної культури, спорту, олімпійського руху, та здорового способу життя.

Переглядів: 350 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0