Вівторок, 29.09.2020, 07:12

Свято "Здорові діти – здорова нація!"

21 листопада учні 2 – Б та 2 – А класів взяли участь у розважальній програмі «Здорові діти – здорова нація!».

На святі другокласники в ігровій формі повторили правила  здорового способу життя. Дівчатка продемонстрували вміння слідкувати за чистотою та готувати смачний традиційний борщ з найкорисніших овочів. Хлопчики, як справжні козаки, мірялися силою у перетягуванні канату. Всі свої  знання учасники розмістили на ягідках калини, підвівши підсумок заходу.

Не могли не згадати в цей день і про події минулого. Скориставшись нагодою,  діти приєдналися до відзначення Дня Гідності і Свободи України.  В такі моменти серця наповнюються любов’ю, добротою, повагою.

Хочеться вірити, що всі діти – наше майбутнє покоління буде  завжди вільне, здорове та щасливе!

Переглядів: 124 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0