Вівторок, 11.12.2018, 14:17

Головна » 2017 » Грудень » 1 » Здорова дитина – щаслива країна
Здорова дитина – щаслива країна

З 20 по 24 листопада у нашій школі відбувалися заходи тижня початкової школи під гаслом «Здорова дитина – щаслива країна».

Козацькими розвагами 20 листопада розпочали тиждень вихованці вчителів ГПД, нагадали усім, як зберігали здоров’я наші пращури.

21 листопада учні других класів допомогали героям казок вивчати «Абетку здоров’я», аби вміти уникати небезпечних для здоров’я ситуацій.

Справжнім «Днем здоров’я» стало 22 листопада, коли третьокласники у ході однойменного заходу довели необхідність дотримання режиму дня за для систематичного зміцнення здоров’я.

23 листопада учні четвертих класів конкурсно-розважальною програмою «Знай, щоб не хворіти», наголосили на визначальній ролі емоційного здоров’я людини.

Завершуючи 24 листопада Тиждень початкової школи, учні перших класів здійснили «Веселу подорож до міста Не хворій», мешканці якого харчуються лише корисними продуктами, а ні чіпсами та газованими напоями.

Отже, протягом цих днів кожен мав змогу відчути, як добре бути здоровим, та зрозуміти, що досягти цього можна дуже легко.

Переглядів: 103 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0