Середа, 03.06.2020, 03:10

Застосування сучасних освітніх технологій у практичній діяльності вчителя

Педагогічний колектив школи   не стоїть осторонь інновацій освіти. Варто відзначити, що протягом останніх років у школі триває інтенсивне переосмислення підходів до організації процесу навчання, колектив долає стереотипи педагогічного мислення, здійснює глибинні системні перетворення. Педагогічні працівники школи експериментують,  успішно впроваджують сучасні освітні технології, не цураючись поєднувати їх із традиційними технологіями, що витримали  випробування часом і наразі залишаються актуальними. Усвідомлення того, що вчитель – це  організатор освітнього процесу, метою якого є  пробудження й підтримання прагнення дітей до пізнання, спонукає вчителів школи шукати шляхи підвищення інтересу учнів до навчання, урізноманітнюючи його зміст, форми та прийоми шляхом використання інновацій.   17 жовтня у нашій школі завучем  з навчальної роботи  Гнилицькою О.Б. було проведено педагогічну раду  на тему «Застосування сучасних освітніх технологій у практиці викладання,актуальних для  реалізації освітніх стандартів, як основа якісної освіти».  На засіданні  ради  учителі мали змогу поділитися своїм досвідом роботи, представити презентації з фрагментами уроків. Під  час практичного етапу було  порівняно сучасні освітні технології з традиційними,створено   пам’ятки  щодо використання  сучасних освітніх технологій  на уроках та   представлено модель випускника школи. Вчителі із задоволенням приймали участь у обговоренні    використання  сучасних освітніх технологій у практиці .

Викладання – це мистецтво, а не ремесло – у цьому самий корінь учительської справи… вічно винаходити, вимагати, удосконалюватися – от єдиний можливий курс сучасного вчителя.

(М. А. Рибникова)

Переглядів: 400 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0