Середа, 03.06.2020, 02:55

Вітаю Вас Гість | RSS


21:23
Засідання методичного об’єднання класних керівники 1-11 класів «Технологія «Дебати» у національно-патріотичному вихованні молоді».

 

19 лютого відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників 1-11 класів 1 школи за темою «Технологія «Дебати» у національно-патріотичному вихованні молоді», яке підготувала заступник директора Боднарчук І.О. Засідання проходило у формі практичного заняття з елементами тренінгу.

Під час роботи класні керівники дізналися про можливості технології щодо розвитку логічного і критичного мислення; навичок усного мовлення; вміння наводити аргументи; толерантного ставлення до різних поглядів; упевненості у собі; здатності працювати в команді; концентруватися на суті проблеми; уміння публічно виступати. Також учасники тренінгу опановували технологію проведення дебатів та вивчали секрети успішного дебатера.

У практичній частині заняття класні керівники провели дебати німецького формату. До проведення дебатів учасники команд готувалися заздалегідь: шукали дефініції, ґрунтовні аргументи, приклади. На дебати було винесено питання: «Чи не даремно загинули Герої Небесної сотні?». Маєв С.Ф, Рубежанська Ю.І. були учасниками команди “pro” , Базюк Л.М., Блінкова Н.С. - учасниками команди “contra”. Команди кваліфіковано та в межах певних часових рамок представили свою позицію, власні аргументи «за» чи «проти». Завдяки ґрунтовній аргументації команди “pro” присутні глибше зрозуміли значення трагічних та водночас героїчних подій зими 2014 року для становлення в країні демократії, формування європейського майбутнього нашої країни. Емоційність дебатерів не залишила присутніх байдужими до героїзму та віри Героїв Небесної сотні в ідеали демократії та майбутнє країни як розвиненої європейської країни.

Підбиваючи підсумки дебатів, І.О. Боднарчук зазначила, що технологія «Дебати» є ефективною щодо національно-патріотичного виховання молоді. Технологію доречно використовувати при обговоренні гострих, проблемних питань сучасності, з’ясуванні ролі трагічних сторінок історії України у розумінні демократичних процесів, що відбуваються в Україні, формуванні національної самоідентичності молоді.

 

Переглядів: 93 | Додав: bodnarchykia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]