Понеділок, 21.01.2019, 11:21

Головна » 2018 » Грудень » 11 » Заходи, присвячені 85-й річниці пам’яті жертв голодомору в Україні.
Заходи, присвячені 85-й річниці пам’яті жертв голодомору в Україні.

"Згадайте нас - бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно."

Ці поетичні рядки Ніни Виноградської, не залишають нікого байдужими, як не залишають байдужими людей страшна трагедія – Голодомор 1932-1933 років, що пережила Україна.

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. В цому році жалобні заходи присвячені 85-й річниці пам’яті жертв голодомору в Україні.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями. Виставка у бібліотеці «Свічка пам’яті» до 85 роковин голодомору, інформаційний стенд «Голодомор: цифри та факти». виховні години щодо вшанування пам’яті жертв голодомору, круглий стіл «Події 1932 – 1933 років – трагедія українського народу» для учнів 10 класів, акція до 85 роковин голодомору в Україні «Колосок пам’яті» для учнів 5-7 класів – ці заходи проведені у школі щодо вшанування пам’яті жертв голодомор сприяли вихованню любові до рідної країни, поваги до її історії, формуванню рис громадянина України.

Переглядів: 52 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0