15:20
Виховна година "14 березня -День українського добровольця" у 2 -В класі

    

14 березня - День українського добровольця. День встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Виховна година за темою "14 березня -День українського добровольця" пройшла у 2 -В класі. Разом з учителем, Бондаренко О.В., діти міркували над важливими питаннями: Хто такі добровольці? Чим вони займаються?Діти склали абетку якостей та чеснот захисників.Подивились презентацію "День добровольця" та дізнались про досвід культурного та військового спротиву, історії боротьби як творчістю та словами, так і зі зброєю у руках! "Борітеся — поборете",—закликав крізь століття український поет Тарас Шевченко.

День українського добровольця - це нагадування всім нам, що одного разу,ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємося ії добровольцями. Захисниками доброї волі.

Бажаємо всім добровольцям міцного здоров'я,витривалості та мужності!

Слава Україні! Слава нашим Захисникам!

Переглядів: 13 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
close