Єдина виховна година до Дня Гідності та Свободи України

Ми відзначаємо сьогодні День Гідності та Свободи. Гідність та свобода вписані в генетичний код українців. Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей. У 2022 році, під час повномаштабної російської агресії, Україна знов і знов доводить, що гідність та свобода сильніші за підлість і терор. Військові, волонтери, залізничники, лікарі, електрики, учителі. Дорослі і діти, жінкі і чоловіки. Кожен на своєму місці з честтю і гідністтю відстоює свободу рідної країни. У День гідності та свободи в нашій школі пройшли онлайн виховні години. Вони були різні за формою та змістом. Вони були однакові за ємоціями та щирою вірою у гідну пермогу української нації. До вашої уваги фотозвіт про виховні години.

Переглядів: 99 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0