Субота, 22.02.2020, 21:11

Головна » 2017 » Вересень » 2 » ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Сьогодні в першій школі пролунав ПЕРШИЙ ДЗВОНИК. Над шкільним подвір’ям замайорів державний прапор України - тож час знову вирушати у захопливу мандрівку дивовижною Країною Знань.

Всіх присутніх  привітали з початком нового навчального  року директор школи Вербицька Н.М., гості свята. На шкільному подвір'ї лунали веселі пісні, молодші школярі закружляли у веселому танку, а головною героїнею свята стала красуня Осінь зі своїми маленькими помічниками – Листочками. Разом з першочками Осінь прикрасила шкільне подвір’я ґронами червоної калини, додала хмурому небу яскравого кольору за допомогою повітряних кульок, спекла смачні короваї та подарувала учням свідоцтва про народження класів, а їх у нас чотири! Рік новий розпочався, почато лік новим успіхам і сподіванням.

Зі святом всіх!  З Днем знань!

Переглядів: 435 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0