Середа, 24.02.2021, 23:01

Вітаю Вас Гість | RSS


12:38
Всесвітня акція „16 днів проти  насильства” #stop_sexтинг

25 листопада стартувала щорічна Всесвітня акція „16 днів проти  насильства”. Міжнародна спільнота 39 рік поспіль підтримує акцію „16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальний простір, вільний від насильства.

Так в рамках Всесвітньої акції „16 днів проти  насильства” проходить інформаційна кампанія „Розірви коло”, #stop_sexтинг  психолог Боднарчук Ю.В. провела  заняття з елементами тренінгу з учнями 4-х, 6-х, 8-х та 10-х класів.  На заняттях діти познайомились з основним міжнародним документом - Конвенцією про права дитини з Сімейним кодексом України, з Законом України «Про охорону дитинства», та Цивільним кодексом України.

Акція закликає усе суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах. Правда завжди одна: якщо він любить, то ніколи не вдарить; зробити боляче - це не прояв симпатії; твоя "хата не скраю" - ти можеш допомогти!

Переглядів: 34 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]