Субота, 06.06.2020, 07:12

Семінар директорів:Впровадження елементів STEM–освіти в процес формування особистості сучасного соціуму

У лютому в нашій школі пройшов семінар директорів з теми «Впровадження елементів STEMосвіти в процес формування особистості сучасного соціуму».

Розуміючи вимоги часу і важливість STEM в освітньому просторі, педагогічним колективом нашої школи зроблені кроки щодо впровадження елементів у навчальний процес.

STEM-освіта (англійською – Science, Technology, Engineering, Math.), означає науку, технології, інженерію та математику.

STEM-освіта – це створення умов щодо збалансованого гармонійного формування науково-орієнтованої освіти на основі модернізації математично-природничої та гуманітарних профілів освіти.

STEM – це великий вибір можливостей професійного розвитку, надання учням доступу до технологій.

Усі наробки з цієї проблеми зібрано в шкільному журналі «Новий погляд», який і було презентовано.

Почалася презентація із перегляду буктрейлера до журналу.

Директор школи Н.М. Вербицька розповіла, що STEM - освіта – орієнтований підхід до навчання – один із актуальних напрямів модернізації та інноваційного розвитку освітнього середовища.

Із кластерним аналізом елементів STEM - освіти, що впроваджуються в систему роботи школи виступили заступники директора

Н.І. Сисюк та І.О. Боднарчук.

Дослідження явищ і процесів навколишнього світу засобами STEM – освіти відбулося через відвідування уроків Мєшкової Л.Я., Количевої Л.М., І.М. Шнипко, В.О. Леонтьєвої, В.М. Базилевич.

Наступним кроком був технологічний алгоритм. С.О. Попович, Т.О. Дьяченко, Т.В. Литвинкович провели  майстер-класи «Від інноваційної ідеї до створення продукту».

Педагогічний колектив нашої школи і надалі планує працювати над реалізацією елементів STEM – освіти в навчальний процес.

Переглядів: 397 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0