Субота, 06.06.2020, 07:18

Підсумки конкурсу проектних ідей "Моя енергосвідома школа"

30 січня Костенко Анастасія та Коваленко Дарина представляли нашу школу в конкурсі проектних ідей  «Моя енергосвідома  школа».  Розроблений в нашій школі проект «Віртуальний музей: енергія планети від А до Я» зайняв у конкурсі ІІ місце. У конкурсі взяли участь старшокласники з одинадцяти шкіл міста. Конкурс пройшов у рамках проекту «Зелене мислення - зелене майбутнє Донеччини», організатором виступила громадська організація «Летавиця» за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

Головне завдання конкурсу, за словами організатора, голови правління громадської організації Наталії Денисенко, звернути увагу не тільки дітей, а й дорослих через дітей, на ті проблеми, які сьогодні в нашому суспільстві стоять гостро. Це ставлення до енергії, ставлення до ресурсів, які ми споживаємо і поміняти, напевно, ставлення до того, що ми витрачаємо нерозважливо.