Середа, 03.06.2020, 02:15

Вітаю Вас Гість | RSS


00:43
ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

   Наприкінці грудня Міністерство науки і освіти України підбило підсумки щорічного фахового конкурсу «Класний керівник року», проведеного у вітчизняній освітній системі. Лауреатом всеукраїнського   конкурсу, зайнявши почесне шосте місце, стала Тетяна Олександрівна Шилова, класний керівник 7-а класу. Перед виходом на всеукраїнський рівень, педагог здобула дві перемоги: І місце у міському конкурсі та І місце в обласному конкурсі «Класний керівник року». Вітаємо Тетяну Олександрівну  з успіхом!  Бажаємо подальших перемог!

 Для участі в конкурсі Т. О. Шилова підготувала і представила журі досвід роботи  «Аксіологічний  потенціал особистості у формуванні громадянських якостей» .

 Сучасне українське суспільство, як ніколи, потребує від особистості громадянських знань, умінь, чеснот, а формування  громадянських цінностей  є однією з умов становлення  сучасної особистості, що спроможна відновити суспільство й дух нації та розвинути ідею державності, спрямовану на людину, брати участь у формуванні нової духовності народу, гуманістичних засад образу України в XXI ст.

Саме тому тема самоосвітньої діяльності  класного керівника  є актуальною.

Для втілення досвіду роботи з означеної проблеми Т.О. Шилова розробила особисту виховну систему «Куб Істини».

Грані «Куба істини» система ціннісних орієнтирів, які забезпечують розвиток  особистості як громадянина.  Кожна грань уособлює собою один з напрямків  у системі роботи з формування громадянських якостей:

1.Громадянські істини

2.Моральні істини

3.Екологічні істини

4.Полікультурні істини

5.Правові істини

6.Істини особистості

 У кожному напрямку визначено мету, ціннісні орієнтири, розроблено норми ціннісної поведінки,  намічена траєкторія виховання (виховні заходи, що сприяють реалізації поставленої мети). Розроблена система з успіхом втілюється в роботу.

 

Переглядів: 375 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]