Неділя, 31.05.2020, 10:07

Вітаю Вас Гість | RSS


10:40
Результати фахового конкурсу вчителів української мови та літератури «Педагогічний «Х-фактор»

    Вітаємо Желновач Вікторію Сергіївну з зайнятим ІІ місцем в другому обласному фаховому конкурсі вчителів української мови та літератури «Педагогічний «Х-фактор».

28, 29 листопада 2013 року в місті Донецьк  відбувся фінал другого обласного фахового конкурсу вчителів української мови та літератури «Педагогічний «Х-фактор», і за результатами фінальних змагань  Желновач Вікторія Сергіївна посіла ІІ місце.

В фіналі конкурсу Вікторія Сергіївна продемонструвала майстер-клас, презентувала досвід роботи, грамотно, правильно  відповіла на контрольні запитання на знання фактичного матеріалу з предмету. А образ Солохи, який створила Вікторія Сергіївна, глядачі та журі зустріли бурхливими оплесками.

   

  Ректор Донецького облІППО Чернишов О.І., проректор Волобуєва Т.Б. і відповідальний секретар конкурсу, завідувач відділу української мови та літератури Харахоріна Т.О. вручили всім учасникам та переможцям другого обласного фахового конкурсу вчителів української мови та літератури «Педагогічний Х-фактор» сертифікати від Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти і нагородили переможців відповідними дипломами й цінними подарунками.

Другий обласний фаховий конкурс учителів української мови та літератури «Педагогічний «Х-фактор» дав гідний старт молодим фахівцям на шляху їх професійного зростання. 

Переглядів: 955 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]