Середа, 03.06.2020, 03:11

Вітаємо Швачку Олександра з перемогою у виборах Презедента міського учнівського самоврядування.

​

В понеділок,  16 грудня, в ЦДЮТ м. Слов'янська   відбулися  вибори Президента міського учнівського самоврядування  " Молодіжна адміністрація".  У виборах приймало участь 5 претендентів на пост президента.  Кожен з участників підготував до виборів програму "Шляхи словянської молоді в майбутнє", агітаційний плакат. Кандидатів представляли довірені особи, підтримували однолітки, вчителі.

Нашу школу достойно представив учень 10-б класа Швачка Олександр. Його предвиборна програма  була найкращою та отримала найбільшу кількість голосів виборців.

​З нового року Молодіжна адміністрація, під керівництвом Швачки О., розпочне втілювати  в життя  кращі пункти предвиборних програм усіх кандидатів. Допомогати молоді буде методист ЦДЮТ Попова Т.М.

Переглядів: 495 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0