Неділя, 22.04.2018, 02:39

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2017 » Грудень » 13 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
12:48
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД, ПЕРЕМОЖЦІВ II ЕТАПУ VIII МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, ПЕРЕМОЖЦІВ   II ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО МОВНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА ТА  ПЕРЕМОЖЦІВ ЗОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ ЗІ СТРІЛЬБИ З ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ.

З української мови та літератури:

I місце – Желновач Олександру Тарасівну – 8-А

Учитель – Сисюк Наталія Іванівна

II місце – Мочалову Дарю Олександрівну – 10-Б

Учитель – Шилова Тетяна Олександрівна

III місце – Висицьку Юлію Сергіївну – 11-А

Учитель – Сисюк Наталія Іванівна

З екології:

II місце – Держина Кирила Вікторовича – 10-А

Учитель – Леонтьєва Валентина Олександрівна

III місце – Медіка Дмитра Дмитровича – 11-А

Учитель – Леонтьєва Валентина Олександрівна

З інформатики:

I місце – Деркача Євгена Олександровича – 9-Б

Учитель – Вавілова Людмила Миколаївна

З англійської мови:

II місце – Висицьку Юлію Сергіївну – 11-А

Учитель – Мірошниченко Андрій Миколайович

III місце – Плесканьова Марка Сергійовича – 9-Б

Учитель – Блінкова Наталія Святославівна

З математики:

III місце – Сафошина Володимира Володимировича – 9-В

Учителі – Гнилицька Олена Борисівна,

                     Сергієнко Валентина Василівна

З німецької мови:

III місце – Петренчик Ірину Олександрівну – 10-А

З російської мови та літератури:

I місце – Висицьку Юлію Сергіївну – 11-А

Учитель – Бабак Валентина Василівна

I місце – Держина Кирила Вікторовича – 10-А

Учитель – Бабак Валентина Василівна

III місце – Кречківську Лоліту Миколаївну – 9-В

Учитель – Маєв Сергій Федорович

З обслуговуючої праці:

II місце – Тютюнник Карину Юріївну – 9-Б

Учитель – Лугова Тетяна Олександрівна

III місце – Ігуменцеву Катерину Дмитрівну – 8-А

Учитель – Лугова Тетяна Олександрівна

У мовно-літературному конкурсу імені Тараса Шевченка:

I місце – Мочалову Дарю Олександрівну – 10-Б

Учитель – Шилова Тетяна Олександрівна

III місце – Висицьку Юлію Сергіївну – 11-А

Учитель – Сисюк Наталія Іванівна

У мовному конкурсу імені Петра Яцика:

I місце – Мочалову Дарю Олександрівну – 10-Б

Учитель – Шилова Тетяна Олександрівна

III місце – Плесканьова Марка Сергійовича – 9-Б

Учитель – Шилова Тетяна Олександрівна

III місце – Пономаренко Анастасію Романівну  – 7-В

Учитель – Огійчук Тетяна Володимирівна

III місце – Полоскову Анастасію Дмитрівну – 6-Б

Учитель – Огійчук Тетяна Володимирівна

У зональних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

I місце – Михайлова Вадима Дмитровича – 11-А

Учитель – Гирис Микола Миколайович

 Вавілов Сергій Анатолійович

Переглядів: 96 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]