Неділя, 22.07.2018, 14:28

Головна » 2018 » Червень » 8 » Вітаємо дев'ятикласників з отриманням свідоцтв про базову середню освіту!
Вітаємо дев'ятикласників з отриманням свідоцтв про базову середню освіту!

Закінчився особливий навчальний рік у житті учнів 9 класів. Їм вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки, успішно здати Державну підсумкову атестацію.

08 червеня в школі відбулася урочиста педрада, де учні 9 класів отримали свідоцтва про базову середню освіту. Документи отримали 63 випускники базової школи. Учень 9 –б класу Плесканьов Марко отримав свідоцтво з відзнакою.

З визначною подією дітей привітали директор школи Вербицька Н.М., батьки дев’ятикласників, класні керівники.

Нехай усі заповітні мрії дев’ятикласників збудуться найкращим чином. Щасливої долі, незабутніх миттєвостей життя!

Переглядів: 91 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0