Субота, 06.06.2020, 07:39

Вітаю Вас Гість | RSS


10:51
Вистава “Любові пам’ять незабутня. Жінки і кохання у драмі життя Т.Г. Шевченка”.

11 березня 2016 р.  для 10-11 класів, учителів  ЗОШ№1 відбулася вистава “Любові пам’ять незабутня.  Жінки і кохання у драмі життя Т.Г. Шевченка”. У виставі брали участь учениці 11-х класів:  Любов Трифонова, Влада Будник, Анастасія Бакун, Анастасія Молжанінова, Валерія Ричагова, Єлизавета Бєлєнькова, Валерія Будник. Ведучими на заході були Швачко Олександр і Лєбєдєва Катерина.  Режисер-постановник  цього дійства –  учитель української мови і літератури Огійчук Т.В.

Юні акторки  насмілилися розгорнути найпотаємнішу сторінку біографії митця і доторкнутися  до теми: жіночій ідеал в житті і творчості Тараса Григоровича.

Тарас Шевченко кохав палко і не задля натхнення, а шукаючи жіночий ідеал, прагнучи виходу із самотності, особистої і суспільної. Мало кому в коханні так не щастило, як Тарасу Григоровичу. Маючи унікальні таланти, гострий розум, привабливу зовнішність, він, здавалося б, був приречений на успіх у жінок. Натура творча й уразлива, Кобзар часто закохувався, і в  нього закохувалися. Та особисте життя так і не склалося. Шкода, що не знайшлося в житті поета жінки, яка б могла йому сказати найголовніше… Про це і хотіли сказати виконавці.

Завдяки акторським здібностям дівчат глядачі могли відчути душевні переживання поета, замилуватися красою його лірики, зрозуміти чистоту стосунків між поетом і його коханими жінками.  Вдало були підібрані декорації і костюми, які допомогли передали епоху II половини XIX століття.

             Враження від вистави – дивовижні.

  

  

Переглядів: 423 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]