Неділя, 22.04.2018, 02:46

Головна » 2018 » Квітень » 7 » ВІКТОРИНА " МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ" СЕРЕД СТАРШОКЛАСНИКІВ
ВІКТОРИНА " МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ" СЕРЕД СТАРШОКЛАСНИКІВ

4 квітня 2018 року  учні 10 - 1 1 класів стали учасниками шкільної вікторини «Ми за здоровий спосіб життя».  Учні  дізналися багато фактів про важливість здорового способу життя, вплив на здоров’я та якість життя шкідливих звичок,  важливість правильного життєвого вибору задля майбутнього.

Споконвіку людина усвідомлювала важливість здоров’я та його вплив на якість життя. Сучасний світ ставить перед людиною нові вимоги. Швидкі зміни в житті суспільства, велике розумове й фізичне навантаження, погіршення екологічною ситуації, постійне напруження через воєнний конфлікт на сході країни – це ті чинники, позбутися яких для більшості людей неможливо. І тиск на людину тільки збільшується. Витримати його не до снаги тим, хто має проблеми зі здоров’ям. Найбільшу небезпеку вони становлять для особистостей, які лише формуються – для молоді. Тож задля того, щоб наші діти – наше майбутнє, майбутнє України – були готові до цього виклику, батьки й педагоги мають допомогти підліткам усвідомити важливість вибору здорового способу життя. Шкідливі звички лише поглиблюють негативний вплив на їхнє здоров’я. Тоді як заняття спортом, правильне харчування й формування позитивного ставлення до життя сприяють розвитку сильної і життєрадісної особистості. Такій людині до снаги великі звершення.

Переглядів: 33 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0