Понеділок, 22.10.2018, 18:10

Головна » 2018 » Вересень » 6 » Урок мужності до 75 річниці звільнення міста від німецько-фашистських загарбників.

6 вересня  2018 року Слов'янськ святкує 75 річницю звільнення міста від німецько-фашистських загарбників. Сила духу і мужність слов’янців в роки далекої війни дали нам право на життя і свободу.
Все далі в минуле відходить цей переможний день, але ми не маємо права про нього забувати. Це велике свято для наших предків і для нас. Напередодні свята   учні 3-4 класів нашої школи
 відвідали пам'ятник Партизанської Слави, провели біля памятнику Урок мужності

Учителі розповіли дітям про минуле нашого міста, приділили увагу сучасним героям-захисникам України. Усі учасники заходу вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилииною мовчання, поклали до пам'ятника квіти.

Переглядів: 60 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0