Вівторок, 11.12.2018, 13:57

Головна » 2018 » Грудень » 7 » Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).
Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

5 грудня до Дня Збройних сил України в нашій школі для учнів шостих класів було проведено дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), на якій був присутній гість з міського військового комісаріату  старший сержант Кузнєцов Євген Михайлович та рій 7 – А класу «Вільні люди», які посіли почесне 2 місце у міських змаганнях у 2017-2018 навчальному році.

«Сокіл» («Джура») — всеукраїнська гра, завданнями якої є виховання юних патріотів України, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Учасниками гри є джури – молоді юнаки та юначки, які йдуть шляхом українського воїна-козака – здобувають знання, вміння, навички, щоб бути успішними у всьому.

Сьогодні наші козачата змагались у  трьох блоках:

Блок «ВПОРЯД» - конкурс строю та пісні;

Блок «РЯТІВНИК» - змагання з надання першої долікарської допомоги та елементами рятувальних робіт;

Блок «ВІДУН» - інтелектуальне змагання з історії України.

Призові місця розподілилися так:

І місце – рій 6 – В класу;

ІІ місце – рій 6 – А класу;

ІІІ місце – рій 6 – Б класу.

Рій «Вільні люди» запропонував присутнім майстер-класи:

• надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт;
  • виконання вправ стройової підготовки.

Вітаємо  всіх сучасних та майбутніх захисників України з Днем Збройних сил України!

Переглядів: 22 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0