Учителі нашої школи діляться досвідом з колегами

10 листопада відбулася VІІІ обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні», яка об’єднала освітян Донеччини. Учителі нашої школи не залишились осторонь такої значної події і гідно представили свої роботи в різних секціях. Боднарчук Інеса Олександрівна поділилася досвідом оранізації виховного простору у школі в секціїї "Управлінський аспект національно-патріотичного виховання в ЗЗСО". Количева Любов Михайлівна продемонструвала можливості уроків образотворчого мистецтва в організації наскрізного патріотичного виховання в секції "Система наступності та розбудова національного виховного простору в освітній системі". Васильчук Ірина Юріївна представила свої наробки щодо можливостей уроків української мови та літератури у медіаосвіті учнів в секції "Медіаграмотність як чинник формування національної ідентичності". Під час онлайн зустрічі панувала атмосфера патріотизму, творчості та взаємоповаги. Конференція об’єднала освітян у прагненні розбудовувати національний виховний простірдала можливість учасникам виокремити стратегічні цілі в подальшому розвитку національно-патріотичного виховання в закладах освіти.

Переглядів: 26 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0