Вівторок, 16.10.2018, 23:40

Головна » 2018 » Березень » 16 » Відзначаємо День українського добровольця разом з гостями з військової частини НГУ 30-35

14 березня в школі відзначали День українського добровольця разом з гостями з військової частини НГУ 30-35: старшим офіцером групи по роботі з особовим складом Мірошниченком Андрієм Миколайовичем та офіцером групи інформації та комунікації Молотковим Сергієм Олексійовичем.

Військові перевтілились у вчителів з Новітньої історії у День українського добровольця. Вони розповіли  десятикласникам, що свято було встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Цікавою була інформація щодо  формування добровольчіх батальйонів імені Кульчицького, «Донбас», «Айдар», «Азов», «Київ», «Чернігів», «Херсон» тощо.

Мірошниченко Андрій Миколайович презентував учням книгу про добровольчий рух в Україні.

Молотков Сергій Олексійович як безпосередній учасник добровольчого батальйону поділився з дітьми спогадами про становлення руху добробатів, бойові дії під Дебальцево, традиції бойового братерства.

Не обійшли й тему мінної безпеки. Військові повторили зі школярами та викладачами правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

Учні уважно слухали розповіді гостей, гортали сторінки нової книги, цікавились подробицями бойових дій. В аудиторії панувала атмосфера щирості, єдності, доброзичливості.

Переглядів: 76 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0