Середа, 03.06.2020, 02:09

Відкриття Пластового року

17 вересня учні нашої школи - учасники гуртка "Юні скаути" взяли участь у відкритті Пластового року. В заході брали участь учні міст Слов'янська, Краматорська та Святогірська

.

По приїзду в Святогірськ юних пластунів чекало перше випробування. Адже всю дорогу від залізничного вокзалу до мотузкового парку "Стрекоза" їм належало пройти пішки. Не дивлячись на відстань,  діти активно знайомлячись легко пройшли цей шлях.

По прибуттю в парк відбулася офіційна частина, де учні познайомилися з традиціями Пласта.        Незабаром їх чекала розважально-спортивна програма. Вибравши найскладніший маршрут Юні скаути нашої школи із завзятістю його пройшли. Вони показали свою оригінальність і спортивність. По дорозі додому усі активно обговорювали захід, обмінювалися враженнями і загадували плани на майбутнє.

Переглядів: 264 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0