Понеділок, 21.01.2019, 11:22

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Відкритий урок з математики у 4-В класі вчителя вищої категорії, старшого вчителя Дьяченко Т.О.

У п'ятницю, 14 грудня, вчитель вищої категорії, старший учитель Дьяченко Т.О, провела відкритий урок з математики у 4-В класі. Урок проходив у рамках Школи удосоналення педагогічної майстерності "Логічне мислення - запорука успіху дитини". На уроці були присутні методист НМЦ Ставіна Л.М., адміністрація школи, вчителі шкіл нашого міста. Тетяна Олександрівна ділилася досвідом з організації роботи щодо розвитку логічного мислення дітей на уроках математики.

Урок був незвичайний. Дьяченко Т.О. запросила учнів та гостей у квест-гру «Машинаріум», де головним героєм був робот Йозеф. Разом з роботом діти дізналися, що таке швидкість, вчилися знаходити швидкість транспорту, розв'язували цікаві логічні завдання. Учні 4-В класу продемонстрували гостям свої знання з математики, вміння працювати як самостійно, так і у групі, здатність розв'язувати завдання підвищеної складності. Найвищою оцінкою уроку були оплески гостей та щасливі посмішки дітей, які навіть після уроку не бажали прощатися з роботом Йозефом.

Переглядів: 73 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0