П`ятниця, 05.06.2020, 19:06

Відкритий урок

25 жовтня у 3-В класі Дьяченко Т.О. - учитель вищої категорії, старший учитель, призер обласного туру конкурсу « Учитель року», дала відкритий урок математики, де гостями були понад 20 колег з усіх шкіл міста. Тетяна Олександрівна щедро ділилася досвідом інноваційних методів роботи. Діти творчо працювали з двоцифровими числами, викладаючи їх з намиста. Несподіванкою для учнів стала віртуальна подорож до школи магів – Хогвардса.  Виконуючи завдання Гаррі Поттера, діти прикрасили небо зірочками, йдучи лабіринтом вирішували магічні логічні задачі, завдяки своїй кмітливості та винахідливості змогли змоделювати куб. І це ще раз доводить, що навіть магічна школа та чарівники усього казкового світу не зможуть порівнятися з учнями нашої школи.

Переглядів: 273 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0