Відеовірш-листівка до Дня захисників та захисниць України

Рідна домівка і кіт на підвіконні, галасливі дітлахи, які поспішають з ранку до школи, дідусі за шаховою дошкою ввечері в парку, смачні бабусині пиріжки……. Можливість вільно висловлювати думки, обирати власний вектор розвитку, займатись улюбленою справою…… Все це та багато іншого захищають сьогодні українські захисники і захисниці. Ми віримо у вас! Ми молимось за вас! І сьогодні від щирого серця вітаємо всіх захисників і захисниць України зі святом! Нехай Свята Покрова береже Героїв наших, захищає від кулі ворожої і допомагає за всіх труднощів та обставин! Нехай у душі завжди буде віра, любов та щастя!

Творча група учнів, учителів та батьків нашої школи підготувала відеовірш-листівку до Дня захисників та захисниць України.

Можна все на світі вибирати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину.

У нас з вами одна Батьківщина. Дякуємо, що ви її захищаєте!

Переглядів: 55 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0