Вівторок, 16.10.2018, 23:33

Головна » 2018 » Квітень » 7 » "ВЕСЕЛІ СТАРТИ" СЕРЕД УЧНІВ 4 КЛАСІВ
"ВЕСЕЛІ СТАРТИ" СЕРЕД УЧНІВ 4 КЛАСІВ

6 квітня, напередодні Всесвітнього дня здоров’я, учні 4А класу та їх вчитель Мешкова Л.Я. запросили друзів з паралельних класів взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти». На початку змагань організатори свята веселими віршами мотивували всіх вести здоровий спосіб життя, закликали всіх «сиднів та лежні» зайнятися своїм здоров’ям. Рухливі естафети та яскрава підтримка вболівальників налаштовували команди на перемогу. Всі учасники змагань старанно та відповідально виконували різноманітні завдання. В спортивній залі панувала весела та дружня атмосфера, але це змагання, тому були і радість перемоги, і смуток поразки. 1 місце дісталося команді 4Б класу, 2 місце присудили 4В класу, 3 місце посіла команда 4А класу. Вітаємо переможців!

Переглядів: 45 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0