Вівторок, 11.12.2018, 14:00

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Вчителі майбутніх першокласників 2019-2020 навчального року.
Вчителі майбутніх першокласників 2019-2020 навчального року.

Чернишова Ірина Володимирівна

Стаж роботи: 30 років

Категорія: вища, старший вчитель

За час роботи показала себе творчим досвідченим вчителем. Добре володіє методикою викладання всіх предметів у початкових класах. ЇЇ уроки завжди цікаві, добре продумані, насичені, з вдало підібраною наочністю.

Багато уваги приділяє розвитку мовлення учнів, їх мислення, творчих навичок, розвитку самостійної роботи. На уроці створює ігрову атмосферу, що розвиває інтерес до навчання учнів та їх активну роботу.

Вчитель має високий рівень загальної культури. Їй притаманні такі риси характеру: чуйність, чесність, вимогливість до себе та інших, наполегливість та зібраність у справах.

Вміє вчасно похвалити, пожурити та заохотити учнів. ЇЇ вихованці – показник організованості й незалежної поведінки.

Яценко Лариса Володимирівна

Стаж роботи: 29 років

Категорія: вища

Працюючи в школі, викладає у початкових класах всі предмети на високому методичному рівні. ЇЇ уроки завжди ґрунтовно продумані, цікаві, насичені доречною демонстрацією наочності та застосуванням різноманітного дидактичного матеріалу. Багато робить для різнобічного розвитку мовлення учнів, самостійності їхнього мислення та формування навичок творчої роботи. Пізнавальний інтерес учнів розвиває, зокрема, за допомогою створення на уроці атмосфери гри, яка стимулює навчальну діяльність дітей. Проводить уроки нестандартної форми: урок-подорож, урок-гра, урок-казка.

Результатом роботи вчителя є висока якість знань та вмінь школярів. Переважна більшість її учнів демонструє високий і достатній рівень навчальних досягнень, а також вихованості, культури поведінки.

Дьяченко Тетяна Олександрівна

Стаж роботи: 19 років

Категорія: вища

Звання: «Старший учитель»

Тетяна Олександрівна - людина, здатна посміхатися і цікавитися всім тим, що її оточує, поєднує в собі любов до справи і до учнів, вміє не тільки вчити дітей, але і сама здатна вчитися. Як вчитель вона ніколи не зупиняється на досягнутому, а обов'язково йде вперед, адже її праця - це прекрасне джерело для безмежної творчості. Постійно у творчому пошуку, систематично знайомиться з новими досягненнями педагогічної науки, апробує та успішно використовує їх у своїй роботі. Вона розробляє і активно впроваджує у навчальну діяльність інтерактивні та нетрадиційні форми і методи роботи, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей. Значну роботу проводить по розвитку пізнавальної активності учнів. Для цього систематично застосовує розвивальні вправи, дидактичні та рольові ігри, уроки-подорожі, уроки-казки.

Переглядів: 79 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0