Вівторок, 16.10.2018, 23:05

Головна » 2018 » Березень » 23 » МОВНЕ СВЯТО " В РІДНІЙ ШКОЛІ - РІДНА МОВА"
МОВНЕ СВЯТО " В РІДНІЙ ШКОЛІ - РІДНА МОВА"

23 березня в нашій школі відбулося мовне свято для учнів третіх класів «В рідній школі – рідна мова»

Школярі познайомилися з історією та цікавинками української мови. Діти із задоволенням розшифровували прислів’я, записані на старовинних сувіях способом нероздільного письма часів Київської Русі. Дізнавалися про найдавніші слова рідної мови; про давньослов’янський календар, у якому з’явилися назви місяців, що збереглися в сучасній мові.

Найбільше задоволення отримали гості та учасники свята від «Казкової контрольної». В казках «Пан Коцький», «Колобок» та «Ходить гарбуз по городу» всі діти змогли проявити акторську майстерність, чудове володіння українською мовою, музичні таланти.

Це свято залишило в серцях маленьких українців глибоке почуття любові до рідного слова та рідної мови.

Переглядів: 66 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0