Середа, 24.02.2021, 22:29

Урок з історії для учнів 8-х класів до Дня Соборності України

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

22 січня 2021 року з метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, учителька історії Рубежанська Ю.І. провела для учнів 8-х класів онлайн-обговорення цього дня в історії, а потім кожень учень мав пройти нескладний тест на знання особливостей цього дня для сучасної історії України.

Переглядів: 24 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0