Урок літературного читання у 3 -Б класі до Всесвітнього дня доброти

Сьогодні 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Ініціатором події виступив створений в 1997 році в Японії “Всесвітній рух за доброту”, а перші заходи з нагоди Всесвітнього дня доброти відбулися у 2000 році.Символом події є відкрите серце, яке намалював французький художник Орель.

На думку деяких медиків, у людей, які роблять добрі справи кожен день, кращий імунітет, і вони менше хворіють.

На уроці літературного читання у 3 -Б класі учні обговорювали важливі питання добра і зла. Шукали відповідь у казці Н.Поклад "Добро і зло".

Класний керівник Бондаренко О.В. та учні склали пам'ятку " Мої добрі справи" та павутинку слів-синонімів до слова "доброта". Прочитали притчу "Добрий і злий вовк" та познайомились з висловами та мудрістю письменників.

Доброта-це те, що може почути глухий і побачити сліпий.М.Твен

Переглядів: 13 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0