Понеділок, 22.10.2018, 18:10

Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Віртуальна подорож вчителів школи до Італії напередодні свята Дня вчителя!
Віртуальна подорож вчителів школи до Італії напередодні свята Дня вчителя!

5 жовтня на передодні Дня вчителя педагоги нашої школи здійснили віртуальну подорож до Італії, де їх зустріли екскурсоводи та супроводжували протягом всієї мандрівки.

Пересуваючись пам'ятними місцями міста, українські туристи відвідали фестиваль шоколаду, міст поцілунків, де закохані чепляють замки кохання, завітали до міста Маріно, де щорічно у жовтні проходить фестиваль винограду та, звичайно, продегустували різноманітні солодощі, прослухали неймовірні італійські пісні та подивились запальну Ча-чу.

У місті романтики – Вероні бачили дім Шекспирівської Джульєтти на вулиці Капелло.

Вирушивши далі, зустріли сицілійську преступну групу Cosa Nostra , та вони виявилися дуже чемними й провели наших учителів до чудової піцерії, де вони смачно перекусили.

Та все чудове колись скінчується, і настає час повертатися до рідної школи, де на наших педагогів вже чекав сюрприз – дивовижний флешмоб від талановитих старшокласників та вітання зі святом ДНЯ ВЧИТЕЛЯ.

Зі святом Вас, любі педагоги!

Переглядів: 47 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0