П`ятниця, 25.05.2018, 22:27

Головна » 2018 » Травень » 8 » Урочиста лінійка до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня 2018 року у підніжжя монументу «Партизанської Слави» відбулася урочиста лінійка присвячені Дню пам'яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь учні 3-х, 4-х класів нашої школи.

Діти уважно слухали розповідь про трагічні події  Другої Світової війни, діяльність  партизанського загіну в лісах Слов'янщини підчас окупації міста нацистами.

Діти підготували поетичну сторінку і прочитали тематичні вірші. З трепетом в серці відбулося вшанування пам'яті загиблих вояків і покладання квітів на братську могилу.

Переглядів: 52 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0