Вівторок, 29.09.2020, 07:39

Вітаю Вас Гість | RSS


13:35
Україна ЄС-разом у спільне майбутнє!

«Євроінтеграція: сила можливостей» – це інформаційна кампанія, спрямована на те, щоб продемонструвати українцям ті переваги, що надає європейська інтеграція. Проект реалізується Офісом Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки ЄС та проекту Association4U.

Шлях до Європи відкриває нові можливості, якими наші співвітчизники вже користуються, вписавши свої власні історії у велику історію успіху нашої країни, що нарешті розпочала своє повернення до Європи. Герої інформаційної кампанії - це успішні підприємці, які почали експортувати свою продукцію до ЄС, модернізувавши свої виробництва та отримавши необхідні сертифікати. Це молоді люди, які здобули освіту в університетах Європи в рамках програми Erasmus+, а також науковці і митці, які завдяки європейським програмам і грантам отримали кошти на модернізацію наукових лабораторій, музейних експозицій, проведення різноманітних досліджень і проектів.

Дослідження свідчать, переважна більшість громадян України підтримують євроінтеграцію, але водночас зізнаються, що не мають достатньої інформації про те, що відбувається у взаємодії з Європейським Союзом і які конкретно програми ЄС працюють в Україні.

Кампанія триває в соціальних мережах та на інтернет-сторінках, а також в телевізійних проектах медіа-партнерів, через зовнішню соціальну рекламу та рекламу в транспорті. Зокрема, на Євроінтеграційному порталі ви зможете дізнатися більше про те, що роблять Уряд та Парламент для реалізації головного стратегічного напрямку розвитку України. На порталі зібрано інформацію щодо переваг та можливостей європейської інтеграції. Окремий розділ присвячено історіям успіху українців, які використовують можливості, отримуючи освіту та розвиваючи бізнес за підтримки ЄС. Приєднуйтесь до проекту та поділіться з нами своєю власною історією успіху!

Дізнатися більше можно за посиланням: https://eu-ua.org/

Переглядів: 325 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]