Субота, 15.12.2018, 11:22

Головна » 2017 » Вересень » 13 » УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЯК ОСНОВНИЙ ЧИННИК ВИХОВАННЯ СУБ’ЄКТА ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА

13 вересня 2017 року в ЗОШ І- ІІІ ступенів №1 Ганжа Вікторія Леонідівна брала участь в обласній академії класного керівника за темою «Учнівське самоврядування як основний чинник виховання суб’єкта демократичного суспільства» за що отримала сертифікат. У виступі було представлено досвід роботи нашої школи за волонтерською діяльністю.

Наша школа працює за такими напрямками:

1.      Допомога особам, які через свої фізичні або інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів.

2. Проведення та організація  спортивних, культурних,  громадських заходів.

3. Надання волонтерської допомоги   малозабезпеченим,  багатодітним, бездомним, та іншими особам, які потребують соціальної реабілітації.

Переглядів: 109 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0