Неділя, 31.05.2020, 10:07

Учні ЗОШ №1 у столиці...

Літо – час, якого учні так чекають з нетерпінням. На початку червня у дітей проходить навчальна практика. Є можливість відвідати цікаві місця, познайомитися з неординарними особистостями, дізнатися щось нове. 6-8 червня учні 8-А, 8-Б, 5-Б класів нашої школи відвідали столицю нашої Батьківщини – місто  Київ. Для багатьох дітей це було перше знайомство зі стародавнім містом. Усі були вражені монументальністю Золотих Воріт, красою Софії Київської (у якій пройшла не лише екскурсія, а і захоплюючий квест), загадковістю Подолу та Андріївського Узвозу. Учні також відвідали «Експериментаніум», у якому весело та цікаво їм продемонстрували фізичні та хімічні явища, закони природи, досягнення науки та техніки.

Усі були задоволені та мали бажання повернутися до Київа ще раз.

Переглядів: 339 | Додав: ekaterinakotlyarovaek | Рейтинг: 0.0/0