П`ятниця, 05.06.2020, 19:07

Учні нашої школи - учасники першого міського фестивалю вертепів та традиційних свят зимового циклу "Від Миколая до Василя".

В Україні продовжуються новорічні та різдвяні свята. Сьогодні учні нашої школи стали учасниками першого міського фестивалю вертепів та традиційних свят зимового циклу "Від Миколая до Василя". Фестиваль був організований відділом освіти та відділом культури міської ради. Творча група старшокласників представила на фестивалі невеличку виставу за мотивами народних різдвяних колядок.

До творчої групи увійшли Желновач Олександра, Лях Богдана, Антоненко Антон, Журба Діана, Ганжа Михайло, Александров Захар, Луганський Павло, Медвк Всеволод, Євстафій Катерина, Євстафій Тетяна, Герасимов Євген. Дякуємо акторам за яскравий виступ, позитивні емоції, святковий натрій!

Переглядів: 79 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0