Середа, 03.06.2020, 22:25

Учні 5 класів на керамічній фабриці «Флорамік- парк»

15 квітня учні 5-х та 7-го класів здійснили унікальну екскурсію на керамічну фабрику «Флорамік- парк», де їх гостинно привітали і супроводжували засновники підприємства. Протягом інформаційно- розважальної програми учні довідалися про виробництво, із задоволенням відповідали на запитання вікторини, ознайомилися із зразками глин, що видобувають у нашому краю.

Під час подорожі діти відчули себе справжніми кераміками. З неприхованим інтересом вони не лише спостерігали за процесом формування виробів, а й самі брали участь в ньому.

А ще спробували себе у ролі дизайнерів, створюючи вигаданих персонажів з м’якої глини. До речі, директор підприємства високо оцінив їх оригінальні роботи і креативність.

В іншому залі школярі мали можливість декілька хвилин бути художниками: вони розписували глиняних пташок – символ «Флорамік- парку».

А яке враження справило музичне шоу! Гра маестро на дивовижному керамофоні, участь дітей у створеному власному оркестрі залишили море позитивних емоцій!

Повернулися зі світу кераміки всі не лише з прекрасним настроєм, а і з приємними подарунками, що будуть надихати до творчості тривалий час.

Переглядів: 214 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0