П`ятниця, 05.06.2020, 18:29

Учитель року – 2018

Педагогічний і учнівський колективи нашої школи щиро вітають Желновач Вікторію Сергіївну з успішним виступом на обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», який відбувався з 15 січня по 19 січня 2018 року. Серед 26 конкурсантів Вікторія Сергіївна посіла ІV місце в номінації «Українська мова і література» і стала лауреатом обласного туру конкурсу .

Кожен із учителів проводив відкриті уроки, презентував власні проекти, демонстрував родзинки педагогічної майстерності, складав ментальні карти і показував ерудицію, відповідаючи на тестові завдання.

Вікторія Сергіївна – талановитий учитель, прекрасна людина, чудова матуся, вірний друг, щирий колега, творчий керівник шкільного драматичного гуртка і креативний класний керівник.

Шановна Вікторіє Сергіївно! Нехай ніколи не вичерпується Ваше здоров’я, оптимізм, натхнення, не зраджують Вам сили. Хай успіх і щастя надалі супроводжують Вас!

Переглядів: 286 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0
1 romangamer00   [Матеріал]