Неділя, 31.05.2020, 10:08

Участь в обласному фестивалі різдвяних традицій «Різдвяне диво».

13 січня вперше на Донеччині у Краматорську відбувся обласний фестиваль різдвяних традицій «Різдвяне диво». Нашу школу  на фестивалі представляла команда «Чарівне люстерко» у складі: Мельникович М., Алфімов М., Медова К, Зубашева В., Бакун М., Першин Т., Медовий Д., Медик В., Афанасьєва А., Митчик Д., Степова В., Шепталова В., Бондаренко О., Шевченко К., Селезньова В, Коношенко О.,  Під керівництвом вчителів української мови та літератури Огійчук Т.В.,  Власенко І.Ю.  було підготовлено  вертепну драму, яка зайняла в конкурсній програмі ІІІ місце.

Директор  департаменту освіти і науки Донецької ОДА  Оксенчук Н.В.  вручила представнику нашої команди, Мельникович Марії, почесну грамоту.

Ідея та реалізація свята належить департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Фестиваль – відкритий проект, спрямований на популяризацію української культури. Метою Фестивалю є збереження і розвиток різдвяних традицій нашого регіону та України, підвищення духовно-культурного рівня серед молоді, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління.

У Фестивалі взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх закладів, вихованці Центрів дитячої та юнацької творчості Донецької області.

Переглядів: 345 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0