Неділя, 16.12.2018, 11:12

Головна » 2017 » Вересень » 7 » Участь у мітингу, присвяченому 74 річниці звільнення Слов'янська під час Другої світової війни.

6 вересня вчителі та учні нашої школи брали участь в урочистому мітингу присвяченому 74 річниці звільнення Слов'янська під час Другої світової війни. Мітинг відбувся в Шовковичному парку біля Монументу слави.

На заході були присутні ветерани війни, жителі міста, керівництво міста, військовослужбовці Національної гвардії, співробітники поліції.

Дух свята лунав в серцях присутніх і ми з вдячністю згадували тих героїв, що визволяли наше місто в лютому та вересні 1943 року.  Всі учасники мітингу висловили щиру подяку ветеранам, які відстояли рідну землю.

На завершення мітингу присутні вшанували пам'ять всіх загиблих земляків, хвилиною мовчання, після чого поклали вінки і квіти до вічного вогню біля підніжжя Монумента Слави.

Переглядів: 118 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0