Субота, 22.02.2020, 21:22

Головна » 2017 » Вересень » 27 » ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ
ТРЕНУВАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ

Сьогодні, 26 вересня 2017 року,  школярі разом з педагогами школи № 1 провели тренувальну  евакуацію через пожежну тривогу.

Початком практичної навчальної евакуації в школі послужив сигнал від працівників їдальні про загоряння. За легендою навчань, вогнище знаходилося біля шкільного буфету. Утворилася загроза задимлення однієї зі сходових клітин 2 поверху.

Персоналом школи була організована евакуація учнів з будівлі, всі учні та педагоги, технічний персонал та працівники їдальні  за сигналом тривоги швидко покинули будівлю школи по евакуаційних виходах. Педагоги швидко провели перекличку і доповіли про чисельність дітей, які вийшли на вулицю, завучу школи. В ході переклички з'ясувалося, що в будівлі ніхто не залишився, всі евакуювалися за належний нормативний час.

Для першокласників це була перша в житті навчальна евакуація, вони поставилися до цього тренування серйозно і відповідально. В їхніх очах не було страху, так як вони точно знали - з ними їх класний керівник, а раз він спокійний - значить все в порядку. Найважливішим у навчальній евакуації було пояснити дітям, що паніка - це найстрашніший ворог, і часом вона заважає реально оцінювати обстановку і діяти правильно.

Переглядів: 333 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0