Субота, 06.06.2020, 06:00

ТРЕНІНГИ "СТОП БУЛІНГ"

Проблема булінгу актуальна у сучасному суспільстві. Соціальна нестабільність у країні зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі – булінг.

Протягом тижня було проведено тренінги «СТОП булінг» ( 7 лютого для учнів 7-а класу, коуч педагог – організатор Ганжа В.Л., 8 лютого для учнів 5-а класу, коуч практичний психолог Боднарчук Ю.В.). присвячені профілактиці булінгу, попередженню жорстокості та насилля серед підлітків.

Підлітки ознайомились з поняттями «булінг», видами булінгу. Під час тренінгів були використані ситуаційні вправи, які дали змогу дітям отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, Учасники тренінгів ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у школі.

Учні активно, з користю та цікавістю виконували поставлені перед ними завдання, осмислюючи дану проблему, вчилися розв’язувати конфліктні ситуації конструктивно, бути толерантними.

Переглядів: 231 | Додав: Vospitatel | Рейтинг: 0.0/0