Вівторок, 16.10.2018, 23:38

Головна » 2018 » Січень » 15 » Тренінг «Вчимося жити разом»
Тренінг «Вчимося жити разом»

10.01.2018 – 12.01.2018 року в м. Слов’янську на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся триденний тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів основної та старшої шкіл. Захід охопив 43 учасники Слов’янського, Олександрівського районів та міста Слов’янська, серед яких – 11 заступників директора з НВР та ВР, 2 педагоги-організатори, 11 практичних психологів, 1 вихователь групи подовженого дня (з перспективою роботи в основній та старшій школі) й 18 учителів основ здоров’я.

Тренери проекту – Олексій Заріцький, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, та Наталя Міщенко, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, – ознайомили учасників із тренінговими методами навчання й використання їх як на уроках основ здоров’я, так і на виховних годинах.

По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати та необхідні навчально-методичні матеріали.

Висловлюємо щиру подяку за гостинність та технічне забезпечення заходу адміністрації Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, а саме: директорові Вербицькій Наталі Михайлівні та заступнику директора з виховної роботи Боднарчук Інесі Олександрівні.

Переглядів: 89 | Додав: kravchenkotraid | Рейтинг: 0.0/0